Балканський експрес

автобусний екскурсійний тур в Чорногорію

11 днів/10 ночей

Львів-Будва-Цетінє-Котор-Острог-Дубровнік- Львів

Дати турів:

Вартість туру при оплаті:

   

За 5 тижнів

235є

299є

За 4 тижні

255є

320є

За 3 тижні

265є

330

 

день 1

08:30 – збір групи біля на паркінгу біля залізничного вокзалу м. Львів.
09:00 – виїзд групи. Переїзд територією України, Угорщини. Нічний переїзд територією Сербії.

день 2

Прибуття до м. Будва в післяобідній час. Поселення на віллу.
Ввечері – оглядова пішохідна екскурсія по місту.
Під час цієї подорожі туристи матимуть можливість ознайомитись із традиціями та звичаями мешканців міста, дізнатися про особливості національної кухні, побачити пляжі, розважальні заклади, сувенірні лавки тощо. Серце Будви – Старі Град, старовинна частина міста. Це невеликий куточок типової середземноморської архітектури, оточений міцними мурами і пронизаний вузенькими вуличками.
Ночівля.

день 3

Екскурсія „Серце Чорногорії”.  (25 євро)
Відвідування міста Цетінє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов’ян, міста музеїв та унікальних пам’ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

день 4

Вільний день. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

день 5  Екскурсія в каньйони. (35 євро)
Подорож до гірської частини країни. Можливість побачити каньйон річки Морача та однойменний монастир 13 ст. з унікальною колекцією фресок. Далі до Національних парків Біоградска Гора і Дурмітор. Відвідування найбільш високогірного населеного пункту Балкан міста Жабляк, льодяникового Чорного озера, найбільшого в Європі каньйону річки Тара і найвищого кам`яного моста в світі. Краса і велич цих місць не залишить Вас байдужими!
Повернення в м.Будва. Ночівля.
день 6

Екскурсія по Которській затоці. (20 євро)
Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування середньовічних міст Герцег Нові, Пераст, Котор, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі. На туристів чекатиме також пляж Жаніце і унікальний Блакитний грот, де буде можливість покупатися. Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Повернення в м.Будва. Ночівля.

день 7

Екскурсія на Скадарське озеро. (35 євро)
Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
На кораблику Вам запропонують скуштувати домашній сир, пончики з медом і чудове червоне вино, а в ресторані на березі озера Вас чекатиме вишуканий рибний обід.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

день 8 

Рафтинг. (60 євро)
Екстремальна подорож для любителів гострих відчуттів. Спуск на човнах по річці Тара найбільшим в Європі каньйоном.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

день 9 

Подорож до монастиря Острог. (17 євро)
Монастир Острог заснований у 17 ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василя Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви. Це єдиний в світі монастир, в який крім людей православного віросповідання, приїжджають католики і мусульмани.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

день 10 Вільний день. Відпочинок на морі.
день 11 Екскурсія до Хорватії, м. Дубровнік. (30 євро)
Дубровнік – одне з найгарніших міст Хорватії, яке розташоване на півдні країни, на Адріатичному узбережжі Далмації. Це місто, засноване ще у 7 ст. і яке знаходиться під захистом ЮНЕСКО, є візитною карточкою Хорватії. Тут можна знайти багато чудових культурних і архітектурних пам’яток, таких як Собор Св. Влаха, палац князя, домініканський і францисканський монастирі, найдавніша синагога в Європі, етнографічний музей, художня галерея тощо.
Сьогодні Дубровнік – веселе і привабливе місто з бурхливим життям і вдень і вночі.
Повернення в м.Будва. Ночівля.
день 12 Звільнення номерів.
Орієнтовно 23 год. — виїзд з м. Будва. Нічний переїзд територією Чорногорії.
день 13 Переїзд територією Сербії та Угорщини.
день 14 Прибуття у м. Львів, залізничний вокзал орієнтовно 03-06 год. ранку

 У вартість включено:
—  проїзд Львів-Будва-Львів,
—  проживання м.Будва, приватна вілла
—  курортний збір,
—  мед. страхування
Додатково оплачується:
—  консульський збір пос-тва Угорщини 35Є + 20 грн.;діти та пенсіонери безкоштовно
—  екскурсії, вхідні квитки
—  харчування (за бажанням), сніданок 4 євро, вечеря 5 євро.

 

Необхідні документи: 

— закордонний паспорт (термін дії паспорту має бути 3 міс. до дати повернення,); продовжені паспорти не приймаються!

— 2 нові кол. фото 3.5х 4.5, обов’язково на білому фоні, щоб лице займало 60-80% фото;

анкетні дані;

— копії сторінок внутрішнього паспорту (всі сторінки, де є записи);

для працюючих: довідка з місця роботи на бланку фірми, з вказанням всіх реквізитів фірми, посади та розміру окладу, завірена мокрою печаткою фірми та підписами директора і головного бухгалтера та із фразою, що на час поїздки зберігається робоче місце та оклад; копія трудової книжки, завірена печаткою підприємства;

для студентів: довідка з місця навчання, копія студентського квитка + довідка з банку про наявність рахунку ( на суму від 1.500 у.о) або свідоцтво про народження + довідка з місця роботи когось із батьків+ нотаріальна заява про спонсорство поїздки;

для дітей: копія свідоцтва про народження, довідка з місця навчання, довідка з місця роботи когось з батьків + нотаріальна заява про спонсорство, нотаріальний дозвіл на дитину (якщо дитина вписана в паспорт мами – нотаріальний дозвіл від батька, якщо дитина вписана в паспорт батька – нотаріальний дозвіл від мами, якщо дитина вписана в паспорти обох батьків або має дитячий проїздний документ – нотаріальний дозвіл від обох батьків). Якщо дитина подорожує лише з одним з батьків – оригінал + копія нотаріального дозволу.

для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення, довідка з Пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 міс. Якщо пенсія невелика, рекомендуємо подавати довідку з банку про наявність рахунку або довідку з місця роботи когось із близьких родичів ( дружини/чоловіка або дітей)  + нотаріальна заява про спонсорство поїздки

для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію ПП., копію прос сплату єдиного податку, оригінал довідки про доходи за останній звітний період (з податкової інспекції)

 

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

1. Факультативні екскурсії проводяться при наявності 10 осіб і більше.

2. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

3. Туристи, котрі подорожують одні і згідні на підселення – можуть бути поселені в 3-місні номери.

4. Просимо подавати повний пакет документів разом з підтвердженням.