Вихідні Будапешт + Відень

Дати виїздів:

Вартість: дорослий/діти до 16 років

27.09 04.10 11.10 18.10 25.10
01.11 08.11 15.11 22.11 06.12
13.12 20.12 30.12* 02.01* 04.01*
05.01*

До виїзду залишилося більше 5 тижнів:

75Є / 70Є

До виїзду залишилося більше 4 тижнів:

85Є / 80Є

До виїзду залишилося менше 4 тижнів:

95Є / 90Є

Програма туру

1 день

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
8:30 — виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 — виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та м’ясо по-боконськи (8-11€) Але спочатку — дегустація знаменитих егерських вин.
Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.
Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок.
9:00 — оглядова екскурсія «Будапешт — перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці — площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св. Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури — це Будапешт!
13:00 — екскурсія в Сентендре (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу — живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно — музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.
18:00 — продовжимо знайомство зі столицею Угорщини. Найвідоміша вулиця Будапешта — вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.
Дуна-Корзо — найулюбленіше місце для неквапного вечірнього променаду, звідки відкривається романтичний вид на Королівський палац та Рибацький Бастіон.
Десь тут сидить маленька Принцеса — талісман повернення до Будапешту.
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» — прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев’ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом — панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Ночівля у готелі.

3 день

Сніданок. Вільний день.
8:00 — Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія» (45€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах — і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана, і, звичайно ж, з Блакитний Дунай.
Вільний час. На Ваш вибір:

 • Хофбург з музеєм Сісі (9,9€) — імператриці Єлизавети, однієї з найгарніших жінок свого часу
 • замок Шонбрунн (9,5€)
 • палац Бельведер (12,5€)
 • Галерея Альбертіна (9,5€)
 • Музейний квартал (16€)
 • будинок Хундертвассера
 • міський парк розваг «Пратер» (вартість одного атракціону 3-5€)
 • Маріягільферштрассе — знаменита торгова вулиця Відня, на якій зосереджені магазини провідних фірм світу, супермаркети та ексклюзивні бутіки.

Повернення в Будапешт.
Переїзд в Україну по території Угорщини.

4 день

Прибуття у Львів (вранці).
Подарунок від фірми — пішохідна екскурсія «Львів — королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся — у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» — Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі — це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» — ми повідомимо Вам пароль. Одним словом — залишайтесь у Львові!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми — 30 осіб.

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

Доплата за одномісне розміщення — 10€ / ніч.

Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер — це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.

У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.

Подарунок від фірми:

 • дегустація вин в Долині Красунь;
 • подарунок на пам’ять про Будапешт;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.