Віденська симфонія

Львів — Будапешт — Сентендре — Відень — Львів

Програма туру

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
8:30 — виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 — виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та м’ясо по-боконськи (8-11€). Але спочатку — дегустація знаменитих егерських вин.
Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.
Ночівля в готелі.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.
9:00 — оглядова екскурсія «Будапешт — перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці — площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури — це Будапешт!
13:00 — екскурсія в Сентендре (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу — живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно — музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.
18:00 — продовжимо знайомство зі столицею Угорщини. Найвідоміша вулиця Будапешта — вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.
Дуна-Корзо — найулюбленіше місце для неквапного вечірнього променаду, звідки відкривається романтичний вид на Королівський палац та Рибацький Бастіон.
Десь тут сидить маленька Принцеса — талісман повернення до Будапешту.
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» — прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев’ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом — панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Переїзд в Австрію.
Ночівля у транзитному готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці АвстріїВідня.
Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах — і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів — Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана, і, звичайно ж, з Блакитний Дунай.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідання замку Шонбрунн(25€).
Переїзд в Україну по території Угорщини.

День 4

Прибуття у Львів (вранці).
Подарунок від фірми — пішохідна екскурсія «Львів — королівське місто». І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся — у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» — Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі — це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» — ми повідомимо Вам пароль. Одним словом — залишайтесь у Львові!

Вартість

Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

До виїзду залишилось…

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 5 тижнів

115€

105€

Більше 4 тижнів

125€

115€

Менше 4 тижнів

135€

125€

Доплата за одномісне розміщення — 10€ / ніч.

Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом грн за 1 €.

ЗНИЖКИ: Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл;
 • туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер — це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
 • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Подарунок від фірми:

 • дегустація вин в Долині Красунь;
 • подарунок на пам’ять про Будапешт;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Необхідні документи:

Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
— без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без слідів води та інших рідин тощо)
— з терміном дії не менше 6 місяців після закінчення туру
— наявною в ньому чистою сторінкою для візи та місцем для чотирьох штампів
— закордонні паспорти, продовжені після 26.06.2007р., не приймаються!
— якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме;
— якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи.

 • Для дітей до 16 років:

— у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена «фотокопія» оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні — прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!
оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження

 • Для дітей до 18 років:

оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження або копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки

• Одна кольорова фотокартка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!

• Заповнена та підписана анкета туриста — обов’язково нашого взірця!

• У випадку індивідуального туру — Копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки.

 • У випадку подорожі автомобілем:

копія посвідчення водія
копія страхівки «Зелена карта»
копія технічного паспорта

 • У випадку подорожі поїздом або літаком — оригінал квитка у обидві сторони.

Оригінал Індивідуальної медичної страховки, яка покриває термін тривалості всієї поїздки та дійсна на території всіх шенгенських країн, і яка може покрити матеріальні витрати у розмірі 30000 євро, на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому. Список акредитованих страхових компаній.

Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:
оригінал довідки з місця праці із зазначенням розміру місячного окладу згідно зразка, а також копії 1-ї сторінки трудової книжки та сторінки із записом про прийняття на роботу, завірені печаткою підприємства, або копія трудової угоди, завірена печаткою підприємства або
оригінал банківського витягу про грошовий обіг за останні три місяці або
— у випадку приватного підприємця копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності завірена печаткою та оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід або випис з банку про рух грошови коштів або
— у випадку пенсіонера копія посвідчення пенсіонера та оригінал довідки про отримувану пенсію за останні 6 місяців або
— у випадку домогосподарки, безробітного або повнолітнього студента оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою із наданням особою, що здійснює таке фінансування, одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з обома батьками*, оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з одним з батьків* або з іншою особою, достатньо фрази про забезпечення фінансових витрат в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
* у випадку неповнолітнього, що вписаний у паспорт одного з батьків — заява про фінансування витрат не вимагається.

Документи приймаються з консульським збором.

Консульський збір становить 35 євро!

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не сплачують:
— діти, котрим не виповнилось 18 років
— учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання — стаціонару
— пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років)
— інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда

Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!