Вихідні у Кракові та Відні

Львів - Велічка - Краків - Відень - Львів

Програма туру

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. 9:30 - Виїзд на кордон. Переїзд по території Польщі.

Екскурсія в Соляні копальні Велічка (20€). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м - це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.

Приїзд до Кракова. Поселення в готелі. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

9:00 - оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет - один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб - Королівський замок (10€), Кафедральний собор і печера вавельського Смока! Вільний час.

15:30 - виїзд з Кракова. Переїзд до столиці Австрії - Відня. Поселення в готелі. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана, і, звичайно ж, з Блакитний Дунай. Вільний час.

Рекомендуємо: екскурсія «Казки Віденського Лісу» (25€). Знаменитий парк «Віденський Ліс», розташований в передгір’ях Східних Альп, - це цілий лісовий район з власними містечками і готелями, курортами і термальними джерелами. Ви побачите колишній мисливський будиночок Майерлінг, який зберігає таємницю трагедії кронпринца Рудольфа - спадкоємця австрійського престолу, прекрасний твір середньовічної архітектури Абатство Хойлігенкройц з усипальнею Бабенбергів - духовний і культурний центр цього регіону, та Ліхтенштейнський замок. А серед зелених пагорбів казкового Віденського лісу, полів і виноградників, знаходиться чарівне романтичне містечко та кліматичний термальний курорт з гарячими сірчаними джерелами - Баден. Тут майже середземноморський клімат та велика кількість сонячних днів у році. Тут в різний час бували Гайдн, Сальєрі, Наполеон. Моцарт написав кантату «Аве Верум Корпус», а Бетховен - більшу частину «Дев’ятої симфонії». Багато казок таїть в собі Віденський ліс, але всі казки можна почути і побачити, якщо пройти його тінистими стежками.

Переїзд в Україну.

День 4

Прибуття у Львів (вранці).

Подарунок від фірми - пішохідна екскурсія «Львів - королівське місто». І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся - у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» - Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі - це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» - ми повідомимо Вам пароль. Одним словом - залишайтесь у Львові!

 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

Вартість туру

Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

До виїзду залишилось…

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 5 тижнів

135€

125€

Більше 4 тижнів

140€

130€

Менше 4 тижнів

145€

135€

 • Доплата за одномісне розміщення - 10€ / ніч.
 • Оплата здійснюється в гривнях.
 • Діє знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі****, сніданки шведський стіл;
 • туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
 • у випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір - 35€ для громадян України.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затримки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Подарунок від фірми: сувенір на згадку про Польщу; пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Необхідні документи:

Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
- без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без слідів води та інших рідин тощо)
- з терміном дії не менше 6 місяців після закінчення туру
- наявною в ньому чистою сторінкою для візи та місцем для чотирьох штампів
- закордонні паспорти, продовжені після 26.06.2007р., не приймаються!
- якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме;
- якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи.

 • Для дітей до 16 років:

- у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена “фотокопія” оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні - прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!
- оригінал довідки з місця навчання
- копія свідоцтва про народження

 • Для дітей до 18 років:

- оригінал довідки з місця навчання
- копія свідоцтва про народження або копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки

• Одна кольорова фотокартка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!

• Заповнена та підписана анкета туриста - обов’язково нашого взірця!

• У випадку індивідуального туру - Копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки.

 • У випадку подорожі автомобілем:

- копія посвідчення водія
- копія страхівки “Зелена карта”
- копія технічного паспорта

 • У випадку подорожі поїздом або літаком - оригінал квитка у обидві сторони.

Оригінал Індивідуальної медичної страховки, яка покриває термін тривалості всієї поїздки та дійсна на території всіх шенгенських країн, і яка може покрити матеріальні витрати у розмірі 30000 євро, на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому. Список акредитованих страхових компаній.

Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:
- оригінал довідки з місця праці із зазначенням розміру місячного окладу згідно зразка, а також копії 1-ї сторінки трудової книжки та сторінки із записом про прийняття на роботу, завірені печаткою підприємства, або копія трудової угоди, завірена печаткою підприємства або
- оригінал банківського витягу про грошовий обіг за останні три місяці або
- у випадку приватного підприємця копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності завірена печаткою та оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід або випис з банку про рух грошови коштів або
- у випадку пенсіонера копія посвідчення пенсіонера та оригінал довідки про отримувану пенсію за останні 6 місяців або
- у випадку домогосподарки, безробітного або повнолітнього студента оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою із наданням особою, що здійснює таке фінансування, одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
- у випадку неповнолітнього, що подорожує з обома батьками*, оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу або
- у випадку неповнолітнього, що подорожує з одним з батьків* або з іншою особою, достатньо фрази про забезпечення фінансових витрат в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
* у випадку неповнолітнього, що вписаний у паспорт одного з батьків - заява про фінансування витрат не вимагається.

Документи приймаються з консульським збором.

Консульський збір становить 35 євро!

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не сплачують:
- діти, котрим не виповнилось 18 років
- учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання - стаціонару
- пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років)
- інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда

Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!