Вихідні у Кракові та Відні

Львів — Велічка — Краків — Відень — Львів

Програма туру

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. 9:30 — Виїзд на кордон. Переїзд по території Польщі.

Екскурсія в Соляні копальні Велічка (20€). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м — це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.

Приїзд до Кракова. Поселення в готелі. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

9:00 — оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет — один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб — Королівський замок (10€), Кафедральний собор і печера вавельського Смока! Вільний час.

15:30 — виїзд з Кракова. Переїзд до столиці АвстріїВідня. Поселення в готелі. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах — і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана, і, звичайно ж, з Блакитний Дунай. Вільний час.

Рекомендуємо: екскурсія «Казки Віденського Лісу» (25€). Знаменитий парк «Віденський Ліс», розташований в передгір’ях Східних Альп, — це цілий лісовий район з власними містечками і готелями, курортами і термальними джерелами. Ви побачите колишній мисливський будиночок Майерлінг, який зберігає таємницю трагедії кронпринца Рудольфа — спадкоємця австрійського престолу, прекрасний твір середньовічної архітектури Абатство Хойлігенкройц з усипальнею Бабенбергів — духовний і культурний центр цього регіону, та Ліхтенштейнський замок. А серед зелених пагорбів казкового Віденського лісу, полів і виноградників, знаходиться чарівне романтичне містечко та кліматичний термальний курорт з гарячими сірчаними джерелами — Баден. Тут майже середземноморський клімат та велика кількість сонячних днів у році. Тут в різний час бували Гайдн, Сальєрі, Наполеон. Моцарт написав кантату «Аве Верум Корпус», а Бетховен — більшу частину «Дев’ятої симфонії». Багато казок таїть в собі Віденський ліс, але всі казки можна почути і побачити, якщо пройти його тінистими стежками.

Переїзд в Україну.

День 4

Прибуття у Львів (вранці).

Подарунок від фірми — пішохідна екскурсія «Львів — королівське місто». І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся — у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» — Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі — це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» — ми повідомимо Вам пароль. Одним словом — залишайтесь у Львові!

 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми — 30 осіб.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

Вартість туру

Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

До виїзду залишилось…

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 5 тижнів

135€

125€

Більше 4 тижнів

140€

130€

Менше 4 тижнів

145€

135€

 • Доплата за одномісне розміщення — 10€ / ніч.
 • Оплата здійснюється в гривнях.
 • Діє знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі****, сніданки шведський стіл;
 • туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер — це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
 • у випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір — 35€ для громадян України.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затримки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Подарунок від фірми: сувенір на згадку про Польщу; пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Необхідні документи:

Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
— без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без слідів води та інших рідин тощо)
— з терміном дії не менше 6 місяців після закінчення туру
— наявною в ньому чистою сторінкою для візи та місцем для чотирьох штампів
— закордонні паспорти, продовжені після 26.06.2007р., не приймаються!
— якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме;
— якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи.

 • Для дітей до 16 років:

— у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена «фотокопія» оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні — прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!
оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження

 • Для дітей до 18 років:

оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження або копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки

• Одна кольорова фотокартка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!

• Заповнена та підписана анкета туриста — обов’язково нашого взірця!

• У випадку індивідуального туру — Копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки.

 • У випадку подорожі автомобілем:

копія посвідчення водія
копія страхівки «Зелена карта»
копія технічного паспорта

 • У випадку подорожі поїздом або літаком — оригінал квитка у обидві сторони.

Оригінал Індивідуальної медичної страховки, яка покриває термін тривалості всієї поїздки та дійсна на території всіх шенгенських країн, і яка може покрити матеріальні витрати у розмірі 30000 євро, на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому. Список акредитованих страхових компаній.

Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:
оригінал довідки з місця праці із зазначенням розміру місячного окладу згідно зразка, а також копії 1-ї сторінки трудової книжки та сторінки із записом про прийняття на роботу, завірені печаткою підприємства, або копія трудової угоди, завірена печаткою підприємства або
оригінал банківського витягу про грошовий обіг за останні три місяці або
— у випадку приватного підприємця копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності завірена печаткою та оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід або випис з банку про рух грошови коштів або
— у випадку пенсіонера копія посвідчення пенсіонера та оригінал довідки про отримувану пенсію за останні 6 місяців або
— у випадку домогосподарки, безробітного або повнолітнього студента оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою із наданням особою, що здійснює таке фінансування, одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з обома батьками*, оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з одним з батьків* або з іншою особою, достатньо фрази про забезпечення фінансових витрат в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
* у випадку неповнолітнього, що вписаний у паспорт одного з батьків — заява про фінансування витрат не вимагається.

Документи приймаються з консульським збором.

Консульський збір становить 35 євро!

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не сплачують:
— діти, котрим не виповнилось 18 років
— учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання — стаціонару
— пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років)
— інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда

Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!