Вихідні у Празі та Дрездені

Львів — Прага — Дрезден — Львів

Програма туру

1 день

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – маленький Відень».
15:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.

2 день

Приїзд до Праги.
Екскурсія «Злата Прага». Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлина бароко Мала Страна, спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі, а на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна – немає! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.
Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати та випити чеського пива за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!
Вільний час. Ночівля.

3 день

Сніданок. Вільний день.
8:30 – Рекомендуємо:  екскурсія в древню столицю Саксонії Дрезден (45€ дорослі, 40€ діти до 12 років). Колись маленьке слов’янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
12:00 – знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнею.
А після цього відвідати каритнну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри» (вхідний квиток 10€, діти безкоштовно) . Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса… Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), старовинних вимірювальних приладів (Фізико-математичний салон), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все!
Виїзд до Праги. Ночівля.

4 день

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
8:30 – Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ви зрозумієте Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари».
Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини… А може Вам пощастить зустріти якусь знаменитість?! І неодмінно – вічно живі троянди, просочені карловарською сіллю, – так і захочеться на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір…
Виїзд до Праги.
17:00 – виїзд до Львова.

5 день

Прибуття у Львів (близько 12:00).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!

 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми — 30 осіб.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

Вартість туру

До виїзду залишилось…

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 5 тижнів

115€

110€

Більше 4 тижнів

125€

115€

Менше 4 тижнів

130€

120€

 • Доплата за одномісне розміщення — 10€ / ніч.
 • Оплата здійснюється в гривнях.
 • Діє знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі****, сніданки шведський стіл;
 • туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер — це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
 • у випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір — 35€ для громадян України.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затримки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на згадку про Чехію;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

Необхідні документи:

Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
— без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без слідів води та інших рідин тощо)
— з терміном дії не менше 6 місяців після закінчення туру
— наявною в ньому чистою сторінкою для візи та місцем для чотирьох штампів
— закордонні паспорти, продовжені після 26.06.2007р., не приймаються!
— якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме;
— якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи.

 • Для дітей до 16 років:

— у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена «фотокопія» оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні — прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!
оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження

 • Для дітей до 18 років:

оригінал довідки з місця навчання
копія свідоцтва про народження або копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки

• Одна кольорова фотокартка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!

• Заповнена та підписана анкета туриста — обов’язково нашого взірця!

• У випадку індивідуального туру — Копія всіх сторінок українського паспорта, де є відмітки.

 • У випадку подорожі автомобілем:

копія посвідчення водія
копія страхівки «Зелена карта»
копія технічного паспорта

 • У випадку подорожі поїздом або літаком — оригінал квитка у обидві сторони.

Оригінал Індивідуальної медичної страховки, яка покриває термін тривалості всієї поїздки та дійсна на території всіх шенгенських країн, і яка може покрити матеріальні витрати у розмірі 30000 євро, на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому. Список акредитованих страхових компаній.

Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:
оригінал довідки з місця праці із зазначенням розміру місячного окладу згідно зразка, а також копії 1-ї сторінки трудової книжки та сторінки із записом про прийняття на роботу, завірені печаткою підприємства, або копія трудової угоди, завірена печаткою підприємства або
оригінал банківського витягу про грошовий обіг за останні три місяці або
— у випадку приватного підприємця копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності завірена печаткою та оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід або випис з банку про рух грошови коштів або
— у випадку пенсіонера копія посвідчення пенсіонера та оригінал довідки про отримувану пенсію за останні 6 місяців або
— у випадку домогосподарки, безробітного або повнолітнього студента оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою із наданням особою, що здійснює таке фінансування, одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з обома батьками*, оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу або
— у випадку неповнолітнього, що подорожує з одним з батьків* або з іншою особою, достатньо фрази про забезпечення фінансових витрат в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
* у випадку неповнолітнього, що вписаний у паспорт одного з батьків — заява про фінансування витрат не вимагається.

Документи приймаються з консульським збором.

Консульський збір становить 35 євро!

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не сплачують:
— діти, котрим не виповнилось 18 років
— учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання — стаціонару
— пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років)
— інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда

Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!