Вихідні в Закопане

3 ночі, 2-х разове харчування, екскурсія в Словаччину

Програма туру

Середа

23:00 — Збір групи на залізничному вокзалі. Виїзд в Польшу.

Четвер

8:00 — Екскурсія в соляну шахту Велічка — витвір природи і людини (вік понад 800 років, занесена до світової спадщини ЮНЕСКО), підземні зали та каплиці якої оформлені з натуральної солі, підземні озера, соляні камери і гроти, мости і дерев’яні хідники. Незабутнє враження справляє каплиця Св. Кінги. Підземне місто, від 60 до 100м під поверхнею землі формує: санаторій, пошта, кінотеатр, ресторан, магазин з сувенірами, концертні і бальні зали (€20).

Переїзд до Закопане, поселення в приватному пансіонаті. Обід. Вільний час. Катання на лижах та санях. Виїзд з факелами на куліг, де Вас очікує багаття, жарені ковбаски, співи, веселощі… (10Є).

Вечеря. Нічліг.

П’ятниця

Сніданок. Прогулянка по центральній вулиці Закопане — Крупувки. Підйом на г. Губалувку. Огляд панорами Закопане. Можливість придбати сувеніри, відвідати ресторанчики з національною кухнею, насолодитися гуральськими музиками. Вільний час. Катання на лижах та санях. Відвідання аквапарку (10Є). Вечеря. Нічліг.

Субота

Сніданок. Виїзд в Словаччинув в Татранську Долину. Відвідання Белянської Печери. Після знайомства з підземним Світом Словаччини переїзд в м. Попрад для відвідання аквапарка «Аквасіті» с термальнимі джерелами, або катання на лижах та санях на Штребському Плесо (факультативно при групі не менше 15 осіб 15Є/з особи). Повернення в Закопане. Вечеря. Нічліг.

Неділя

Сніданок. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко і сецесії, викликає подив і притягує мільйони туристів. Ягелонський університет, Флоріанські ворота, Барбакан, Вавель, Королівський замок епохи Ренесансу, із скарбами мистецтва і відомою колекцією аррасових гобеленів, Вавельський Кафедральний Собор, в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Сукенніци, Маріацький костел, суровий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури, вівтар Віта Ствоша.

Виїзд до Львова. Приїзд до Львова орієнтовно о 00:00.

 

Вартість туру 99Є + 150грн.

У вартість включено:

Додатково оплачується:

  • транспортне обслуговування Львів-Велічка-Закопане-Краків-Львів;
  • 3 ночівлі в приватному готелі;
  • 3 сніданка, 3 обідо-вечері;
  • оглядова екскурсія по Кракову;
  • супровід керівника групи;
  • вхідні квитки;
  • страхування;
  • факультативні екскурсії;
  • консульський збір — 35Є+10 грн.