«Казки Закарпаття»

Автобусний тур до Закарпаття — Пилипець, Синевірське озеро, Мукачево, c. Іза, Берегово (2 ночі/3 дні)

Програма туру

1 день:
5:00 — Виїзд з м. Хмельницького.оз. Синевір
13:00 — Приїзд в м. Пилипець. Розселення в готелі.
14:00 — 18:00 — Екскурсія до озера Синевір, яке знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Огляд дерев’яної церкви в селі Пилипець — церкви Різдва Богородиці. Екскурсія до села Іза (столиця закарпатського лозоплетіння) та на ферму плямистих оленів.
Повернення до готелю.

19:00 — Вечеря. Відпочинок.

2 день:

8:00 — Сніданок.Замок Паланок
9:00 — 18:00 — Виїзд на екскурсії до Мукачево — Берегово.

  • до міста Мукачева. Екскурсія по місту: прогулянка по місту — огляд старовинної частини міста, знайомство з архітектурними красотами (Міська Ратуша, готична часовня св. Мартина, палац «Білий Дім», пам’ятник Кирилу та Мефодію). Екскурсія до жіночого діючого монастиря (XVIII ст. ) на Чернечій горі. Знайомство з таємницями мукачівського замку «Паланок» (XVI ст.), мукачівський історичний музей. Екскурсія до Ченадіївського замку та санаторію «Карпати» — в минулому мисливську резиденцію австрійських графів Шенборнов (XIX ст.), прогулянка по парку біля романтичного озера з ліліями. Екскурсія до Ченадіївського замку.
  • до міста Берегово — угорський куток в Україні. Відвідання термального басейна з гарячою мінеральною водою, яка б’є зі свердловини глибиною 1080 м. У світі є три аналога берегівської купальні: в Ісландії, у Новій Зеландії та на Курильських островах. Вода поступає із під землі при температурі 50 градусів, в басейні вона охолоджується до +32-34 градусів.Замок графа Шенборна

20:00 — Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

3 день:

8:00 — Сніданок.
9:00 — Виселення з готелю.
Екскурсія на водоспад Шипот.
12:00 — Виїзд в м. Хмельницький.
22:00 — Приїзд в м. Хмельницький.

Вартість туру  — 520-580 грн./особа.