Карпати 3 дні

«Зимові забави»

Виїзд по вихідних (ПТ-СБ-НД) — ЩОТИЖНЯ

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год.

 

Вартість: 1350 грн (проїзд, проживання, страхування).

Харчування: 350 грн (2 сніданки/2 вечері).

Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%

 

-1 ДЕНЬ-

КОСІВ

м. Косів – це місто ще називають «Ворота Карпат», а також столицею декоративно-ужиткового мистецтва України

сувенірний ринок де обовязково потрібно придбати хоча б один сувенір на згадку про чудову подорож

в гості до майстрів ліжникарства де ви зможете побачити виготовлення ліжників і спробувати самостійно щось витворити

Ліжник — це ткане вовняне покривало з двохсторонньою ворсовою поверхнею. Сировиною для його виготовлення є овеча шерсть, а  гуцули займалися вівчарством, то вироби з вовни, зокрема ліжники були в кожній гуцульській оселі і використовувались для домашнього вжитку.  Кожна дівчина з дитинства переймала секрети ліжникарського ремесла, які передаються з покоління в покоління.

Форельне господарство + гуцульська медовуха

де ви зможете порибалити, а також поласувати рибкою, яку нам приготують за найкращими гуцульськими рецептами, а також пригостять смачним баношем, білими грибами, узваром і медовухою!

Поселення у номера зі зручностями (душ, туалет в номері). смт. Верховина

Вечеря. Відпочинок

 

чани (за бажанням)

Чим же купання в чані корисне для людини?

Не варто забувати, що наша шкіра це такий самий орган, як і решта, проте вона володіє найбільшою площею поверхні. Саме через шкіру ми поглинаємо переважну кількість корисних речовин, і тому купання в воді з присутніми в ній мінеральними сполуками, натуральними маслами та поживним вітамінами, які з легкістю поглинаються нашою шкірою, можна сміливо вважати не лише косметичною процедурою, але й лікувальною.

Купання в чані загалом:

* сприятливо впливає на загальний стан організму

* зміцнює імунну систему

* сприяє покращенню кровообігу

* стимулює роботу щитовидної залози

* справляє терапевтичну дію на суглоби та шкіру

* покращує роботу серця та судинної систем

* нормалізує нервову систему

* сприяє активному відновленню після травм та переломів

* відновлює пружність та еластичність шкіри і багато ін.

 

-2 ДЕНЬ-

Сніданок

Верховина —найвисокогірніший район українських Карпат з неймовірно-казковими краєвидами

гуцульські забави

Відтворення гуцульських забав із запальними танцями та співами. Веселі ігри. Мольфарські заговори. Частування.  Море позитиву, енергії та веселої гуцульської пісні.

Колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками.

Гуцульське мольфарство. Замовляння на добро.

Саме тут можна довідатись про боротьбу гуцулів з духами, про способи ведення цієї боротьби, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями, про магію, як одну зі складових культури гуцулів. Музей відкритий  з 7 липня 2015 р.

Експозиція створена для презентації діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів. Зокрема експонується інвентарій, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.

Прогулянка на кінних санях або верхи, де відкриваються чудові пейзажі для фотосесії (за бажанням)

Вечеря (шашлик за бажанням).

 

-3 ДЕНЬ-

 

Сніданок.

смт. Ворохта

Селищу Ворохта судилось стати хранителем унікального залізничного кам’яного моста — віадука. Віадук у Ворохті є складовою частиною грандіозного задуму австро-угорського уряду, за яким Адріатичне море планувалося з’єднати з Чорним залізничним полотном. Диво інженерної думки, титанічні зусилля будівельників, економічні сподівання королівських династій в минулому на сьогоднішній день стали музеєм під відкритим небом.

гірськолижні трампліни та канатно-крісельний підйомник

Тут є комплекс чотирьох трамплінів, вони штучно покриті і діють круглий рік. Завдяки цьому Ворохта – один з основних центрів, де готують національні команди з біатлону, лижних гонок та стрибків з трампліну.

сувенірний ринок

 

ГК БУКОВЕЛЬ

Оглядова екскурсія на канатно-крісельному підйомнику-гуцульський глінтвейн— катання на лижах, санях, сноубордах, ковзанах, cноутюбінгах…

Музей перевернутий будинок

Люди звикли будувати будинки дахом догори, але одного разу комусь захотілось різноманітності. Сучасні архітектори все частіше намагаються розбавити сірий урбанізм оригінальними спорудами.По всьому світу зустрічаються незвичайні житла: крихітні, довгі, тонкі… Існують будинки, які не підкоряються звичним для нас законам фізики. Тут можна спати на стелі і дивитися на світ догори ногами. Саме такий будинок ми пропонуємо подивитись.

+Виставка 3D картин, страуси, кімната кривих дзеркал

Яремча (оглядово)

У цьому невеликому містечку чудово поєднується чарівна природа і справжній гуцульський колорит.

17.00 Виїзд додому

 

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Ліжникарство – 30грн, Форель – 230грн, Гуцульські забави – біля 100грн, Мольфарство – 25грн, коні – 150грн/год, канатно-крісельний підйомник в Буковелі – 120грн.